Balustrady wewnętrzne – klasyczne i nowoczesne

Pozbawione balustrad schody są niekompletne. Nie chodzi tu tylko o kwestie funkcjonalności i bezpieczeństwa użytkowania, ale również o aspekt wizualny. Balustrady wewnętrzne stanowią swoiste dopełnienie schodów – domknięcie konstrukcji, która bez nich byłaby nieskończona. Dlatego projektując schody wewnętrzne, niezależnie od tego czy mają to być schody drewniane czy szklane, warto pamiętać o zaprojektowaniu odpowiedniej balustrady.

Firma A. Jaszczuk to znany i ceniony producent schodów drewnianych i balustrad. W swojej ofercie posiadamy balustrady wewnętrzne w różnych wzorach. Zależnie od modelu schodów, stylu wykończenia wnętrza, a także oczekiwań klienta możemy wykonać:

  • drewniane barierki na schody wewnętrzne z wybranego gatunku drewna,
  • barierki na schody wewnętrzne z elementami kutymi,
  • balustrady z wypełnieniami ze stali nierdzewnej.

W ofercie posiadamy również balustrady z materiałów łączonych, w szczególności drewna i metalu oraz elementów wykonywanych techniką metaloplastyki.

Barierki na schody wewnętrzne wykonujemy zgodnie z projektem własnym lub projektem powierzonym przez klienta. Istnieje również możliwość zamówienia schodów wraz z balustradami. Balustrady wewnętrzne projektujemy w oparciu o wygląd schodów oraz wystrój wnętrz. Wykonujemy balustrady klasyczne i nowoczesne.

Do skorzystania z oferty zachęcamy klientów indywidualnych – właścicieli domów oraz mieszkań wielopoziomowych, przedsiębiorców oraz instytucje. Ofertę uzupełnia usługa montażu. Balustrady montujemy w obiektach zlokalizowanych na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości.

Powrót