kręcone schody
schody kręcone
schody gięte
schody gięte i kręcone

Schody kręcone od krajowego producenta

Kręcone schody to niezwykle funkcjonalne i interesujące rozwiązanie dla małych pomieszczeń, w których przestrzeń przeznaczona na montaż schodów jest ograniczona. Schody gięte to także oryginalne rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz, w których traktowane są jako element pełniący funkcję komunikacyjno-dekoracyjną.

Jesteśmy krajowym producentem drewnianych schodów kręconych o ugruntowanej pozycji na rynku. Wieloletnie doświadczenie, bardzo dobra znajomość branży oraz niestandardowe podejście do realizowanych projektów sprawiają, że możemy zaoferować naszym klientom naprawdę oryginalne schody kręcone do każdego rodzaju wnętrza – klasycznego i nowoczesnego, mieszkalnego i użytkowego.

Nasze kręcone schody wykonujemy z materiałów najwyższej jakości – krajowego drewna oraz drewna egzotycznego dostępnego na polskim rynku. Wszystkie realizacje przeprowadzamy zgodnie z projektem własnym lub projektem powierzonym przez klienta. Zależnie od potrzeb danego zlecenia istnieje również możliwość modyfikacji projektu klienta tak, aby wykonane przez naszych specjalistów schody kręcone jeszcze lepiej odpowiadały układowi wnętrza, zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym.

Kręcone schody oferujemy razem z montażem. Oznacza to, że zamawiając schody gięte w firmie A. Jaszczuk otrzymujecie Państwo kompleksową obsługę – projekt, wykonanie schodów oraz ich montaż w miejscu przeznaczenia. Schody montujemy w obiektach zlokalizowanych w Warszawie oraz na terenie okolicznych miejscowości. Do skorzystania z oferty zachęcamy właścicieli nieruchomości mieszkalnych i przedsiębiorców. Wykonujemy schody kręcone na zlecenie developerów.

Powrót