schody na beton
schody beton
schody betonowe
schody na beton na całe stopnie
betonowe schody

Schody na beton – klasyczne wykończenie dla nowoczesnych wnętrz

Zarówno developerzy, jak i inwestorzy prywatni coraz częściej decydują się na wykorzystanie w swoich inwestycjach gotowych schodów betonowych. Schody betonowe to stosunkowo tanie rozwiązanie, dzięki któremu już na etapie budowy można w łatwy sposób skomunikować pomieszczenia znajdujące się na różnych poziomach. Surowe schody betonowe wymagają jednak wykończenia.

Jednym z najpopularniejszych sposobów wykończenia schodów betonowych są tzw. schody na beton. Schody na beton to wykonane z wysokogatunkowego drewna nakładki na stopnie lub całe schody, którymi można w dowolny sposób zabudować surowe schody betonowe. Wśród najczęściej wybieranych przez inwestorów sposobów wykończenia takich schodów są nakładki zakładane na całe stopnie oraz pełne obudowy schodów imitujące schody drewniane.

Na potrzeby naszych klientów od lat wykonujemy i montujemy drewniane schody na beton. W ofercie posiadamy:

  • nakładki na podnóżki,
  • nakładki na podstopnie,
  • schody na beton na całe stopnie.

Schody na beton wykonujemy z wysokiej jakości drewna krajowego – szczególnie popularne są rozwiązania z dębu i jesionu – oraz drewna egzotycznego dostępnego na polskim rynku.

W ramach usługi, na życzenie klienta możemy również wykonać drewniane wykończenie spocznika oraz balustradę.

Usługa montażu schodów na beton obejmuje inwestycje realizowane na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Po wcześniejszym ustaleniu kosztów dojazdu oraz transportu schodów istnieje możliwość wykonania usługi montażu w dowolnym mieście w Polsce.

Powrót