Nowoczesne schody wewnętrzne dla każdego wnętrza

Schody, jak niemal każdy element współczesnego wystroju wnętrza, przebyły długą drogę od chwili swojego powstania, po formy, jakie przybierają dzisiaj. Schody nowoczesne stanowią połączenie tradycyjnych rozwiązań z innowacyjnymi technologiami, które umożliwiają tworzenie oryginalnych konstrukcji o wysokich walorach funkcjonalnych i estetycznych, takich jak schody dywanowe i wiele innych.

Firma A. Jaszczuk jest renomowanym producentem schodów drewnianych. Naszą specjalnością są nowoczesne schody wewnętrzne wykonywane z wysokogatunkowego drewna – zarówno odmian krajowych, jak i drewna egzotycznego dostępnego na polskim rynku. Od lat zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem oraz montażem schodów w obiektach mieszkalny i użytkowych. Wieloletnie doświadczenie idące w parze z bardzo dobrą znajomością branży oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych sprawiają, że nasze nowoczesne schody wewnętrzne trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Eleganckie schody dywanowe i wiele innych

Wszystkie schody nowoczesne wykonujemy zgodnie z projektem własnym lub w oparciu o projekt klienta. Zależnie od potrzeby istnieje również możliwość wykonania modyfikacji projektu klienta tak, aby powstałe schody wewnętrzne odpowiadały układowi wnętrza oraz stylowi, w jakim zostało ono wykończone.

Nowoczesne schody wewnętrzne Jaszczuk powstają wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, pochodzących do najlepszych dystrybutorów – w szczególności z drewna dębowego i jesionu. To daje nam pewność, że nasze schody dywanowe i inne charakteryzują się trwałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne wynikające z ich normalnego użytkowania oraz wysokimi walorami estetycznymi. Odpowiednio użytkowane i konserwowane nasze schody nowoczesne zachowują funkcjonalność oraz piękny wygląd przez długi czas.

Ofertę projektową uzupełnia usługa profesjonalnego montażu. Schody wewnętrzne montujemy w obiektach mieszkalnych oraz użytkowych na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

Zapraszamy do współpracy.

Powrót