Pracownia

Firma A. Jaszczuk jest firmą rodzinną specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i montażu schodów drewnianych i balustrad.

Na rynku istniejemy od 1987 roku i przez ten czas zdobyliśmy zaufanie klientów oraz osiągnęliśmy stabilną pozycją na polskim i europejskim rynku. Przedsiębiorstwo A. Jaszczuk jest rodzinną firmą, która specjalizuje się w projektowaniu, produkowaniu oraz montażu wszelkiego rodzaju schodów drewnianych, a także balustrad.

Zajmujemy się realizacją nawet najtrudniejszych schodów, proponujemy fachowe doradztwo poparte znajomością branży. Wykonujemy praktycznie wszystkie ich rodzaje począwszy od angielskich i kolonialnych, poprzez proste, a skończywszy na giętych i zabiegowych. Do produkcji używamy wyselekcjonowanego drewna krajowego oraz egzotycznego. Zawsze dbamy o detale, które mają wpływ na efekt końcowy.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na wykonanie schodów, które będą dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w znaczący sposób zwiększą atrakcyjność wnętrz.